منو
سبد شما
همکار گرامی خوش آمدید شما می توانید وارد حساب خود شوید و یا ثبت نام نمایید .
تعداد کاربران فعال : 8650

راهنمای حساب کاربری

 مدیریت حساب کاربری شامل مواردی چون ، تغییر دفترچه آدرس،تغییر لیست دلخواه، تغییر رمز ورورد ،نمایش تاریخچه سفارشات،امتیاز، درخواستهای برگشتی و ... می باشد.

 

تغيير رمز عبور

 

برای تغییر رمز عبور حساب کاربری مانند تصویر زیر کافیست بر روی لینک مربوطه کلیک نموده  و از کادر محاوره ای باز شده در باکس رمز عبور (رمز عبور جدید) را وارد کرده و در باکس بعدی تکرار رمز عبور(مجددا همان رمز را برای تایید وارد کرده ) و برای قطعی شدن تغییر رمز بر روی آیکن ادامه کلیک کنید.

 

 

 

پس از دیافت پیغام (نتيجه : رمز عبور شما با موفقيت به روزرسانی شد!) می توانید با رمز عبور جدید وارد سیستم شوید  ( مانند تصویر ذيل):

 

 

 

 

تغییر دفترچه آدرس

 

برای تغییر دفترچه آدرس کافی است بر روی آن کلیک نموده و پس از باز شدن کادر محاوره ای به شکل زیر آدرس پیش فرض را جهت ارسال کالا تغيير داده تا کالای سفارشی به آدرس مورد نظر ارسال گردد .

 

 

تغییر لیست دلخواه

 

مقصود از لیست دلخواه آن  دسته از کالاهایی است که مورد نیاز فروشگاه شما می باشد ولی در حال حاضر قصد خرید آن را ندارید می توانید این کالاها را به لیست دلخواه خود افزوده و در زمان نیاز سفارش دهید برا اینکار مانند تصویر از طریق لینک محصولات به عنوان مثال وب کم( KISONLI) می خواهید جز لیست دلخواه شما باشد تا زمان خرید بر روی آیکن افزودن بر روی لیست دلخواه که با بردن موس بر روی آن ظاهر خواهد شد کلیک نمایید .

 

 

با افزودن این کالا در لیست دلخواه شما قرار میگیرد برای تغییر در این لیست مانند تصویر زیر می توانید از طریق حساب کاربری بر روی لینک تغییر در لیست دلخواه کلیک کرده و کالاهای مورد نیاز را حذف و یا اضافه نمایید.

 

جهت حذف کالا بر روی علامت ضربدر و برای نمایش آن بر روی علامت ذره بین کلیک نمایید

 

 

تاریخچه سفارشات

 

برای رويت تاريخچه سفارشات بر روی  لينک مربوطه کليک کرده و پس از رويت جدول سفارشات برای نمايش هر سفارش بر روی علامت ذره بين و برای سفارش مجدد بر روی آيکن فلش سبز کليک نماييد (مانند تصویر زیر)

 

 

 

 

پس از ثبت سفارش در صورتی که از سفارش انجام شده نیاز به عودت برخی کالا ها داشتید مانند تصویر بالا پس از کلیک بر روی ذره بین و دیدن اطلاعات سفارشی برای عودت کالای مورد نظر مانند تصویر زیر بر روی علامت فلش سبز کلیک کنید.

 

 

 

پس از کلیک بر فلش سبز رنگ برای عودت کالای مورد نظر وارد فرم کالای برگشتی خواهید شد چنانچه اطلاعات پیش فرض صحیح می باشد که در این فرم باید اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل، شماره تماس، کد سفارش، تاریخ سفارش بررسی گردد . سپس در قسمت پایین فرم اطلاعاتی در خصوص کالای عودت شده نام و مدل کالا تعداد مرجوعی و اینکه آیا کالای عودت شده باز شده است یا خیر ،علت عودت کالا که یکی از موارد را انتخاب و در باکس جزییات عودت توضیحاتی لازم را وارد نمایید و برای قطعی نمودن عودت کالا در کادر که با فلش در عکس مشخص گردیده  کدامنیتی را وارد نمایید.

 

 

 

 

پس از دریافت پیغام زیر درخواست عودت شما برای بخش حسابداری ارسال و جهت هماهنگی بیشتر کارشناسان فروش طی 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت .